WEB TASARIM VE HOSTİNG HİZMETLERİ

WEB TASARIM VE HOSTİNG HİZMETLERİ

Dialog Teknoloji Sistemleri firmanızın kurumsal kimliğine uygun web tasarım ve yazılımları geliştirmektedir. Firmamız profesyonellikten en kısa sürede isim tescili, hızlı serverdan yayın, internette hız, fiyatlarda ekonomiklik ilkelerine dayanarak çalşmalarını sürdürmektedir.

Web Tasarım

Zevkinize göre bir ön çalışma yapar, görüşleriniz doğrultusunda çalışma üzerinde değişiklikler yaparak en doğru tasarımı bulur ve tasarım çalışmasını en kısa sürede bitirip tarafınıza sunarız. Tasarımda kullanılan programlar hakkında kısa eğitimler veririz.

Logo Tasarım

Bize göre logo tasarımı, marka olmanın, mevcut markanın değerinin daha da arttırılmasının, diğer markalardan ayırt edilebilirliğinin sağlanabilmesi için en gerekli görsel unsurdur.

Hosting

Hosting hizmeti, web sayfanıza bir tür ev sahipliği yapılmasıdır. Hosting servisi sağlayan firmanın erişim hızı, direkt olarak sizin web sayfanızın açılma süresine eşittir.

Domain Adı Tescili

Bir web sitesi kurmak için ilk yapmanız gereken alan adınızı tescil ettirmektedir. Alan adınız olmadan internet üzerinde kendinize ait bir web sitesi yayınlayamazsınız.

 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır
info@dialogteknoloji.com